top of page
Baner_FB_980x313px.png

Naše vlastní zahrádky, ať už jsou jakkoli velké, milujeme nejen kvůli zahradničení, ale jsou pro nás také místem odpočinku. Rostliny nám pomáhají zastavit se. Nad magickou energií a jejich krásou se nám tají dech, v jejich přítomnosti můžeme vypnout tok myšlenek a na chvilku utéct od všech starostí běžných dnů do světa fantazie, kde se můžeme cítit sami sebou. Nikdo nám tu neříká, co máme nebo co musíme. Je báječné sedět na voňavé zahrádce, jen tak si odpočívat a naložit si na talíř jídlo, jehož základem jsou naše vlastní suroviny z BIO zahrádky. Je povznášející vědět, že jsme součástí něčeho většího...

Agro NATURA je nejen nositelkou zdravého životního stylu, ale také nástrojem pro péči o půdu. Pomáhá zemi vracet její sílu, energii a plodnost. Návrat k přírodě je přece návrat k naší přirozenosti.

 

Do budoucna bychom rádi zaměřili program na přírodní pěstování a navrátili se k organické řadě Agro NATURA, neboť právě s ní program pracoval v úplných začátcích. Chceme do školek vnést myšlenku zdravého zahradničení; že zahrádka je nejen místo odpočinku a k hraní, ale také místo, kde vzniká život a příroda čaruje. Vraťme jí to alespoň tím, že budeme pěstovat bez chemie. :)

00512A - NATURA_Subst_Cela_zahrada_50l -
000561_Natura_OH_Jahody kopie.png
bottom of page