Aktuality

Nalezeno: 13 položek.
Zobrazuji položky: 1 - 3zobrazit vše12345

Malý zahradník se prezentoval na krajské konferenci

V září 2017 se uskutečnila dvoudenní konference „Učení pro život“ v Boumovském klášteře. Konferenci pořádala Místní akční skupina – MAS, s podporou ROP (Regionálního operačního programu.

Jako členka realizačního týmu a řídícího výboru MAS jsem na této konferenci prezentovala projekt s AGRO CS Malý zahradník. Konference se v průběhu dvou dnů účastnilo téměř 300 osob především z Královéhradeckého kraje. Zástupci příspěvkových organizací, škol a školských zařízení, zástupci Krajského úřadu královéhradeckého kraje a obcí v regionu.

Koutek Malého zahradníka byl instalován v chodbě u prezentace a mnoho účastníků se zajímalo o informace.

Chtěla bych poděkovat za drobné dárky pro účastníky a spolupráci.

 

Mgr. Michaela Trejtnarová, ředitelka MŠ Náchod

Setkání zástupců školek zapojených do projektu

Setkání proběhlo 13.10.2016 v areálu společnosti AGRO CS a.s. v České Skalice a o týden později 20.10.2016 ve společnosti PLASTIA v Novém Veselí. Jsem přesvědčena o tom, že setkání se dá považovat za velmi zdařilé. Za velmi dobré účasti proběhlo sdílení myšlenek a zkušeností s projektem. Atmosféra byla velmi přátelská a věřím, že si každý ze zástupců odvezl spoustu nových inspirujících podnětů a nápadů. Chtěla bych všem za účast poděkovat, zejména paní Mgr. Míše Trejtnarové, ředitelce MŠ Plhov v Náchodě, která svými prezentacemi zapůsobila na všechny zúčastněné.

Dlouho plánované setkání školek je tu

Setkání zástupců školek zapojených do projektu Malý zahradník se uskuteční ve čtvrtek 13.10.2016 od 9 hod v areálu společnosti AGRO CS a.s. v České Skalici. Jelikož školky jsou rozmístěny téměř po celé republice, zvolili jsme ještě jeden termín a místo pro setkání. Druhé setkání se uskuteční o týden později 20.10.2016 od 9 hod v areálu společnosti PLASTIA s.r.o. v Novém Veselí.

Agro CS
Aktuality